Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Wydarzenia |Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – wyjątkowy dzień, podczas którego pożegnaliśmy uczniów klas VIII i oficjalnie rozpoczęliśmy długo wyczekiwane wakacje.
Zgodnie z tradycją, dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie odbył się uroczysty apel, pełen wzruszeń, podziękowań i refleksji. Przypomnieliśmy sobie najpiękniejsze chwile z minionego roku szkolnego… Część oficjalna (przemówienia, przekazanie klepsydry oraz sztandaru klasie VII) przeplatała się z częścią artystyczną o którą zadbały przedstawicielki Szkolnego Koła Muzycznego, tworząc niezapomnianą atmosferę wpisującą się w powagę dzisiejszego dnia.
Przeżyte chwile pozostaną na długo w pamięci, przypominając o wszystkich wydarzeniach, jakie miały miejsce w murach naszej szkoły. A to 80 lat tradycji i budowania niczym nie zastąpionych wspomnień… Dzisiejszy dzień pełen wzruszeń idealnie podkreślają słowa piosenki Anny Jantar – Za każdy uśmiech Twój „Świat ma tyle barw, są tuż obok mnie!”. Wystarczy się rozejrzeć dookoła aby dostrzec subtelnie mijające chwile, które upływają niezależnie od nas.
Podsumowanie dzisiejszego apelu:
Wyróżnieni uczniowie za zachowanie i wyniki w nauce:
Klasy I–III:
- Franciszek Karwowski
Maja Pluta
- Luiza Sieczko
- Lena Pankiewicz
Anastazja Borkowska
- Maja Rejek
- Maja Walczak
Julita Zaton
- Antoni Czeronko
- Iga Walkowiak
Zofia Wyżlic
- Emmanuel Lubochoński
- Laura Emilianowicz
Lena Kuśmierek
- Olaf Lisiak
- Gabriela Matela
Nela Szczesiak
- Nataniel Ułasiuk
- Alicja Wawrzyniak
Klasy IV–VIII:
Nadia Zaton
Alicja Malarczyk
Zofia Daranowska
Zofia Kuśmierek
Agnieszka Szczepańska
Jan Noga
Lena Lisiak
Antoni Karwowski
Zuzanna Ostrowska
Zuzanna Wyżlic
Lena Wawrzyniak
Lena Emilianowicz
Piotr Sobczak
Nikola Szymczak
Anna Błońska
Barbara Kruk
Maja Bartnik
Laura Jóźwiak
Kornelia Kamińska
Agata Małecka
Julia Cymkiej
Malwina Dyjak
Gabriela Małecka
„12 Wspaniałych” – uczniowie wyróżniający się szczególną postawą i zaangażowaniem:
0 – Tomasz Janusz
Ia – Luiza Sieczko
- Ib – Wiktoria Melnik
II – Weronika Masalska
III – Nataniel Ułasiuk
IV – Antoni Wasylów
Va – Lena Lisiak
- Vb – Jakub Pawlaczyk
VIIa – Maja Bartnik
VIIb – Emilia Barczyk
VIII – Dominik Urbaniak
Uczniowie ze 100% frekwencją:
Maja Bartnik – kl. VIIa
Najwyższy skok średniej:
- Laura Jóźwiak – kl. VIII
Podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wspierali szkołę we wszystkich jej działaniach a także byli wsparciem dla uczniów!
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia roku szkolnego 2025/2026.. Życzymy słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! 🌞
Zdjęcia:
Film z rzutu biretami
Film z pożegnania klasy VIII























































