Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowie

Szkolni rekordziści i artyści

Szkolni artyści i rekordziści

Strona poświęcona naszym szkolnym artystom przedstawiającą ich prace i twórczość! 

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą twórczością w różnych kategoriach, naszych szkolnych artystów! 

Artyści to świata:

  • malarze - przedstawiają w barwach, w cieniach to czego nie dostrzega codzienność;
  • rzeźbiarze - w swoich wizjach dostrzegają znacznie więcej niż niedoskonałości naszego spojrzenia na świat;
  • poeci - w magii słowa, zamyka się bezsens otaczającej nas rzeczywistości, marzenia o niedostępnym świecie;

Artyści to pędzle nicości,  tworzący światłość wśród cieni próżności.

 

Kliknij w nazwę kategorii aby wyświetlić jej szczegóły np. +rysunek odręczny+. Kliknij ponownie aby ukryć kategorię. 

+rysunek odręczny+

Hanna Barbarska - klasa 7b

Praca 1
Praca 2
Praca 3
Praca 4
Praca 5
Praca 6
Praca 7
Praca 8
Praca 9
Praca 10

previous arrow
next arrow
 

[collapse]

 

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021 r.

Tabela szkolnych rekordzistów w różnych dyscyplinach! 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pobijania już ustanowionych rekordów! 

Zwycięzcą nie jest ten co chwałę w odbiciu swojej twarzy w pucharach widzi; Zwycięzcą jest ten kto podejmuje wyzwanie mimo porażek, kto rozwija się mimo upadków.

+ROK SZKOLNY 2020/21+

L.pImię i NazwiskoKl.Rok szkolnyKategoria / opisWynikData
1.Hanna Koziarska 32020/21

Frisbee: chwyt dysku 

Wykonanie  chwytów 2 dysków równocześnie lewą i prawą ręką  (rzuconych z odległości 5 m)

18.03.2021.
2.Malwina Dyjak 32020/21

Szachy: rozwiązanie (przez trzecioklasistkę) 127/130 zadań interaktywnych 

Uzyskanie poziomu:

HETMAN 9

16.04.2021.
3.Kacper Stępniak
Tomasz Melnik

    8     8

2020/21

Piłka nożna: wykonanie celnych strzałów do bramki na Orliku, ze wszystkich 11 kolejnych linii boiska (od najbliższej do najdalszej)

Uzyskanie szkolnego tytułu:

      MISTRZ LINII

06.2021.

[collapse]
+ROK SZKOLNY 2021/22

l.pImię i nazwiskoKl.Rok szkolnyKategoria / opisWynikData
1.Emil Górecki 82021/22Piłka nożna: podbicia piłki nogą (kapki) .Ilość: 78302.06.2022.
2.Łukasz Jermoszewicz 62021/22Mini piłka koszykowa: celne rzuty do kosza z dwutaktu.Ilość: 1424.09.2021.
3.Norbert Jakiel 52021/22Jazda rowerowa: utrzymanie równowagi w polu 2m x 6m.Czas: 01 min i 21 s03.03.2022.
4.

Maciej Polak 

Marcel Pietrzyk 

7a

8

2021/22Jazda rowerowa: poprawny przejazd toru zaliczeniowego na kartę rowerową.Czas: 1 min i 03 s07.10.2021.
5.

Dawid Staszak 

7a2021/22Skoczność: skok w dal obunóż z miejsca.Odległość: 2,07 m10.2021.
6.

Kornelia Kamińska 

72021/22Szybkość: bieg w miejscu przez 10 s. z wysoko uniesionymi kolanami.Ilość  klaśnięć: 4110.2021.
7

Paweł Melnik

82021/22Pływanie: pokonanie dystansu 25m stylem dowolnym.Czas: 17,98 s08.04.2022.
8

Tomasz Gorajski

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka nożna: odbicia piłki głową w parze.Ilość odbić: 260i.06.2022.
9

Mirosław Skarżycki

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka koszykowa: celne rzuty do kosza z dowolnego miejsca, w ciągu 30s.  Ilość trafień: 1308.04.2022.
10

Klasa 

4b

2022/23Uzyskanie najniższego natężenia dźwięku, podczas  lekcji w czasie 30 s.Ilość decybeli: 2326.10.2022.
11

Szymon Buta

8

2021/22Matematyka: próbny egzamin ósmoklasisty. Wynik: 100% 03.032022.
12

Oskar Lomania

8

2021/22Pływanie: pokonanie dystansu 25 m stylem grzbietowym.Czas: 23,84 s08.04.2022.
13

Mateusz Kośmider

8

2021/22Piłka koszykowa: podbicia piłki drugą piłką trzymaną oburącz.Ilość: 4008.04.2022.
14

Malwina Dyjak

4

2021/22Szachy: najmłodsza uczennica w szkole, która rozwiązała 130 określonych zadań interaktywnych. Poziom: Król 1 26.04.2022.
15

Tomasz Gorajski

7

2021/22Frisbee (chłopcy): rzut dyskiem (UltiPro, 175 g ) na odległość.38,40 m06.05.2022
16

Oliwia Kujawa

7

2021/22Frisbee (dziewczęta): rzut dyskiem (UltiPro, 175 g ) na odległość.35,35 m06.05.2022.
17

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka nożna: pozycja stojąca, utrzymanie piłki na nodze uniesionej nad podłożem 2 min i 25 s05.05.2022
18

Paweł Melnik

8

2021/22Pływanie: nurkowanieDystans 25 m16.11.2021
19

Fabian Pankiewicz

Filip Bartnik

5

2021/22Piłka nożna: test 5 strzałów (wariant A)Punkty: 12/1512.05.2022
20

Sara Kwiatkowska

Nikola Urbaniak

8

2021/22Szachy: (duet dziewcząt)  rozpoznawanie pól szachownicy (z oznaczeniami) w ciągu 30s Ilość: 1813.05.2022.
21

Antoni zakrzewski

Oskar Lomania

8

2021/22Szachy: (duet chłopców)  rozpoznawanie pól szachownicy (z oznaczeniami) w ciągu 30s Ilość: 1713.05.2022.
22

Wojciech Mazur

Mikołaj Matusiak

8

2021/22

Geografia: rozpoznawanie flag świataIlość: 222 /25413.05.2022.
23

Dawid Urbaniak

6

2021/22

Piłka nożna: test 5 strzałów (wariant B)14/1517.05.2022
24

Mateusz Kolec

6

2021/22

Geografia: rozpoznanie (na podstawie mapy) i wpisanie wszystkich państw europejskich 45Czas 3 min 40 s19.05.2022
25

Mateusz Pakuła

6

2021/22

Geografia: rozpoznanie (na podstawie flag) i wpisanie wszystkich państw europejskichCzas 2 min 17 s19.05.2022
26

Marcel Pietrzyk

8

2021/22

Lekkoatletyka: rzut piłeczką palantową 81,10 m02.06.2022
27

Oliwia Kujawa

8

2021/22

Skoki przez skakankęLiczba obrotów skakanką podczas jednego podskoku: 206.06.2022
28

Oskar Lomania

8

2021/22

Uginanie i prostowanie ramion w podporze przodem (pompki)Liczba: 3009.06.2022
29

Kruszyńska Paulina

3

2021/22

Gimnastyka: wykonanie 2 szpagatów Rodzaj: turecki i francuski20.06.2022

[collapse]
+ROK SZKOLNY 2022/23

L.pImię i NazwiskoKl.Rok szkolnyKategoria / opisWynikData
1.Bartosz Cyran72022/23

Piłka nożna: podbijanie piłeczki kauczukowej (o średnicy 3 cm)

Liczba: 20

06.09.2022
2.Maciej Polak82022/23

Piłka nożna: oddanie celnych strzałów w poprzeczkę z kolejnych linii boiska (począwszy od linii bramkowej) 

Liczba zaliczonych linii: 6

12.09.2022
3Maciej Polak82022/23

Chodzenie na rękach

Dystans: 9,5 m

09.03.2023.
4Jakub Sobierajski4a2022/23

Jazda rowerowa: utrzymanie równowagi w polu 2m x 6m.

Czas: minuty 45 sekund

24.04.2023
5Kamil Czerniak72022/23

Szachy: zadania szachowe

Uzyskanie rankingu: 1251

29.05.2023.
6Mateusz Więckowski72022/23

Szachy: orientacja w topografii szachownicy ( z podanymi oznaczeniami: kolumn i rzędów)

Poprawne odnalezienie określonych pól w czasie 30 s: 27

29.05.2023.
7 Mateusz Więckowski82022/23

Szachy: orientacja w topografii szachownicy (bez podanych  oznaczeń kolumn i rzędów)

Poprawne odnalezienie określonych pól w czasie 30 s: 21

29.05.2023.

[collapse]

 

+ROK SZKOLNY 2023/24

l.pImię i nazwiskoKl.Rok szkolnyKategoria / opisWynikData
1.Emil Górecki 82021/22Piłka nożna: podbicia piłki nogą (kapki) .Ilość: 78302.06.2022.
2.Łukasz Jermoszewicz 62021/22Mini piłka koszykowa: celne rzuty do kosza z dwutaktu.Ilość: 1424.09.2021.
3.Norbert Jakiel 52021/22Jazda rowerowa: utrzymanie równowagi w polu 2m x 6m.Czas: 01 min i 21 s03.03.2022.
4.

Maciej Polak 

Marcel Pietrzyk 

7a

8

2021/22Jazda rowerowa: poprawny przejazd toru zaliczeniowego na kartę rowerową.Czas: 1 min i 03 s07.10.2021.
5.

Dawid Staszak 

7a2021/22Skoczność: skok w dal obunóż z miejsca.Odległość: 2,07 m10.2021.
6.

Kornelia Kamińska 

72021/22Szybkość: bieg w miejscu przez 10 s. z wysoko uniesionymi kolanami.Ilość  klaśnięć: 4110.2021.
7

Paweł Melnik

82021/22Pływanie: pokonanie dystansu 25m stylem dowolnym.Czas: 17,98 s08.04.2022.
8

Tomasz Gorajski

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka nożna: odbicia piłki głową w parze.Ilość odbić: 260i.06.2022.
9

Mirosław Skarżycki

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka koszykowa: celne rzuty do kosza z dowolnego miejsca, w ciągu 30s.  Ilość trafień: 1308.04.2022.
10

Klasa 

4b

2022/23Uzyskanie najniższego natężenia dźwięku, podczas  lekcji w czasie 30 s.Ilość decybeli: 2326.10.2022.
11

Szymon Buta

8

2021/22Matematyka: próbny egzamin ósmoklasisty. Wynik: 100% 03.032022.
12

Oskar Lomania

8

2021/22Pływanie: pokonanie dystansu 25 m stylem grzbietowym.Czas: 23,84 s08.04.2022.
13

Mateusz Kośmider

8

2021/22Piłka koszykowa: podbicia piłki drugą piłką trzymaną oburącz.Ilość: 4008.04.2022.
14

Malwina Dyjak

4

2021/22Szachy: najmłodsza uczennica w szkole, która rozwiązała 130 określonych zadań interaktywnych. Poziom: Król 1 26.04.2022.
15

Tomasz Gorajski

7

2021/22Frisbee (chłopcy): rzut dyskiem (UltiPro, 175 g ) na odległość.Odłegłość: 38,40 m06.05.2022
16

Oliwia Kujawa

7

2021/22Frisbee (dziewczęta): rzut dyskiem (UltiPro, 175 g ) na odległość.Odłegłość: 35,35 m06.05.2022.
17

Marcel Pietrzyk

8

2021/22Piłka nożna: pozycja stojąca, utrzymanie piłki na nodze uniesionej nad podłożem Czas: 2 min i 25 s05.05.2022
18

Paweł Melnik

8

2021/22Pływanie: nurkowanieDystans 25 m16.11.2021
19

Fabian Pankiewicz

Filip Bartnik

5

2021/22Piłka nożna: test 5 strzałów (wariant A)Punkty: 12/1512.05.2022
20

Sara Kwiatkowska

Nikola Urbaniak

8

2021/22Szachy: (duet dziewcząt)  rozpoznawanie pól szachownicy (z oznaczeniami) w ciągu 30s Ilość: 1813.05.2022.
21

Antoni zakrzewski

Oskar Lomania

8

2021/22Szachy: (duet chłopców)  rozpoznawanie pól szachownicy (z oznaczeniami) w ciągu 30s Ilość: 1713.05.2022.
22

Wojciech Mazur

Mikołaj Matusiak

8

2021/22

Geografia: rozpoznawanie flag świataIlość: 222 /25413.05.2022.
23

Dawid Urbaniak

6

2021/22

Piłka nożna: test 5 strzałów (wariant B)14/1517.05.2022
24

Mateusz Kolec

6

2021/22

Geografia: rozpoznanie (na podstawie mapy) i wpisanie wszystkich państw europejskich 45Czas 3 min 40 s19.05.2022
25

Mateusz Pakuła

6

2021/22

Geografia: rozpoznanie (na podstawie flag) i wpisanie wszystkich państw europejskichCzas 2 min 17 s19.05.2022
26

Marcel Pietrzyk

8

2021/22

Lekkoatletyka: rzut piłeczką palantową Odległość: 81,10 m02.06.2022
27

Oliwia Kujawa

8

2021/22

Skoki przez skakankęLiczba obrotów skakanką podczas jednego podskoku: 206.06.2022
28

Oskar Lomania

8

2021/22

Uginanie i prostowanie ramion w podporze przodem (pompki)Liczba: 3009.06.2022
29

Kruszyńska Paulina

3

2021/22

Gimnastyka: wykonanie 2 szpagatów Rodzaj: turecki i francuski20.06.2022
30

Adam Czerniak

Mateusz Pakuła

8

8

2023/24

Szachy (Puzzle Streak): rozwiązywanie zadań o wzrastającym stopniu trudności (jeden błąd kończy rozgrywkę).Liczba rozwiązanych zadań z rzędu: 1915.09.2022.
31

Patryk Mażul

6

2023/24

Uginanie i prostowanie ramion w podporze przodem (pompki)Liczba: 3012.02.2024.
32

Paulina Kruszyńska

5

2023/24

Szachy: wykonaniu poprawnych kliknięć w podane pola szachownicy, w czasie 30 s (brak oznaczeń szachownicy – pozycja wyjściowa białych)Liczba: 2705.12.2023.
33

Julia Gadomska

8

2023/24

Pływanie (dziewczęta): styl zmienny na dystansie: 25 mCzas: 26,08 s16.02.2024.
34

Julia Gadomska

8

2023/24

Pływanie (dziewczęta): styl klasyczny (żabka) dystans 25 m. Czas: 41,39 s16.02.2024.
35

Julia Gadomska

8

2023/24

Pływanie (dziewczęta): styl grzbietowy - dystans 25 m.Czas: 26,64 s16.02.2024.
36

Julia Gadomska

8

2023/24

Pływanie (dziewczęta): stył motylkowy (delfin) - 25 m.Czas: 35,81 s16.02.2024.
37

Łukasz Jermoszewicz

8

2023/24

Pływanie: próba bezdechu pod wodą na czasCzas: 1 min. 02, 47 s16.02.2024.
38

Kacper Stasiak

8

2023/24

Rozmiar buta 

Rozmiar stopy

50

30

10.04.2024.
39

Kacper Stasiak

8

2023/24

Wzrost186 cm15.04.2024.

[collapse]
+ WYZWANIA +

"Człowiek dojrzewa w zadaniach"

l.pNazwa zadaniaKategoria / opis UczeńData
1MISTRZ LINIIPiłka nożna: wykonanie celnych strzałów do bramki na Orliku z 11 kolejnych linii boiska (od najbliższej do najdalszej)

 

Kacper Stępniak

Tomasz Melnik

Dawid Urbaniak

Łukasz Jermoszewicz

Filip Bartnik

Antoni Zakrzewski

Gabriel Tomaszewski

 

17. 06.2021

17.06.2021

15.04.2022

15.04.2022

09.06.2022

09.06.2022

10.06.2022

2MISTRZ ZADAŃ SZACHOWYCH Szachy: Bezbłędne rozwiązanie 250 interaktywnych zadań  szachowych (w 5 etapach i kategoriach). 

Adam Czerniak

19.05.2022

3KORONA STRZELCÓW

Wykonanie pełnej serii 5 celnych strzałów piłką :

  1. Wrzutka z narożnika
  2. Okienko z karnego
  3. Lob z koła środkowego (dopuszczalne pole 5 m)
  4. Strzał z środka boiska
  5. Strzał z narożnika pola karnego do  wewnętrznej bocznej ściany bramki
Filip Bartnik09.06.2022
4GÓRALPiłka nożna: wykonanie 6 celnych strzałów (z rzędu) piłką do bramki (ponad linią bramkową) z 6 narożników z podbijaniem w pierwszym i ostatnim zadaniu

Wiktor Gendek

Filip Bartnik

Piotr Mażul

02.06.2022

06.09.2022.

21.09.2022.

5

GÓRAL

(zakręcony)

Piłka nożna: wykonanie 6 celnych strzałów (z rzędu) piłką do bramki (ponad linią bramkową) z 6 narożników po wypuszczeniu piłki i obrocie

Filip Bartnik

Piotr Mażul

21.09.2022.

21.09.2022.

6MISTRZ LINII (podbijany)Piłka nożna: wykonanie celnych strzałów do bramki na Orliku z 11 kolejnych linii boiska (od najbliższej do najdalszej) z podbijaniem piłki 

 

 

[collapse]

Aktualizacja: 03.04.2024 r.

 

Praca 1
Praca 2
Praca 3
Praca 4
Praca 5
Praca 6
Praca 7
Praca 8
Praca 9
Praca 10
previous arrow
next arrow