Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Dnia 26 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – wyjątkowy dzień, podczas którego pożegnaliśmy uczniów klas VIII i oficjalnie rozpoczęliśmy długo wyczekiwane wakacje.

Zgodnie z tradycją, dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie odbył się uroczysty apel, pełen wzruszeń, podziękowań i refleksji. Przypomnieliśmy sobie najpiękniejsze chwile z minionego roku szkolnego… Część oficjalna (przemówienia, przekazanie klepsydry oraz sztandaru klasie VII) przeplatała się z częścią artystyczną o którą zadbały przedstawicielki Szkolnego Koła Muzycznego, tworząc niezapomnianą atmosferę wpisującą się w powagę dzisiejszego dnia. 

Przeżyte chwile pozostaną na długo w pamięci, przypominając o wszystkich wydarzeniach, jakie miały miejsce w murach naszej szkoły. A to 80 lat tradycji i budowania niczym nie zastąpionych wspomnień… Dzisiejszy dzień pełen wzruszeń idealnie podkreślają słowa piosenki Anny Jantar – Za każdy uśmiech Twój „Świat ma tyle barw, są tuż obok mnie!”. Wystarczy się rozejrzeć dookoła aby dostrzec subtelnie mijające chwile, które upływają niezależnie od nas.

Podsumowanie dzisiejszego apelu:

Wyróżnieni uczniowie za zachowanie i wyniki w nauce:

Klasy I–III:

  • Franciszek Karwowski
  • Maja Pluta

  • Luiza Sieczko
  • Lena Pankiewicz
  • Anastazja Borkowska

  • Maja Rejek
  • Maja Walczak
  • Julita Zaton

  • Antoni Czeronko
  • Iga Walkowiak
  • Zofia Wyżlic

  • Emmanuel Lubochoński
  • Laura Emilianowicz
  • Lena Kuśmierek

  • Olaf Lisiak
  • Gabriela  Matela
  • Nela Szczesiak

  • Nataniel Ułasiuk
  • Alicja Wawrzyniak

Klasy IV–VIII:

  • Nadia Zaton

  • Alicja Malarczyk

  • Zofia Daranowska

  • Zofia Kuśmierek

  • Agnieszka Szczepańska

  • Jan Noga

  • Lena Lisiak

  • Antoni Karwowski

  • Zuzanna Ostrowska

  • Zuzanna Wyżlic

  • Lena Wawrzyniak

  • Lena Emilianowicz

  • Piotr Sobczak

  • Nikola Szymczak

  • Anna Błońska

  • Barbara Kruk

  • Maja Bartnik

  • Laura Jóźwiak

  • Kornelia Kamińska

  • Agata Małecka

  • Julia Cymkiej

  • Malwina Dyjak

  • Gabriela Małecka

„12 Wspaniałych” – uczniowie wyróżniający się szczególną postawą i zaangażowaniem:

  • 0 – Tomasz Janusz

  • Ia – Luiza Sieczko

  • Ib – Wiktoria Melnik
  • II – Weronika Masalska

  • III – Nataniel Ułasiuk

  • IV – Antoni Wasylów

  • Va – Lena Lisiak

  • Vb – Jakub Pawlaczyk
  • VIIa – Maja Bartnik

  • VIIb – Emilia Barczyk

  • VIII – Dominik Urbaniak

Uczniowie ze 100% frekwencją:

  • Maja Bartnik – kl. VIIa

Najwyższy skok średniej:

  • Laura Jóźwiak – kl. VIII

Podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wspierali szkołę we wszystkich jej działaniach a także byli wsparciem dla uczniów! 

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia roku szkolnego 2025/2026.. Życzymy słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! 🌞

Zdjęcia:

Zakończenie roku szkolnego 2025-2026 zdj - 01
previous arrow
next arrow
 

Film z rzutu biretami

Film z pożegnania klasy VIII