Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – wyjątkowy dzień, podczas którego pożegnaliśmy uczniów klas VIII i oficjalnie rozpoczęliśmy długo wyczekiwane wakacje.
Zgodnie z tradycją, dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie odbył się uroczysty apel, pełen wzruszeń, podziękowań i refleksji. Przypomnieliśmy sobie najpiękniejsze chwile z minionego roku szkolnego… Część oficjalna (przemówienia, przekazanie klepsydry oraz sztandaru klasie VII) przeplatała się z częścią artystyczną o którą zadbały przedstawicielki Szkolnego Koła Muzycznego, tworząc niezapomnianą atmosferę wpisującą się w powagę dzisiejszego dnia.
Przeżyte chwile pozostaną na długo w pamięci, przypominając o wszystkich wydarzeniach, jakie miały miejsce w murach naszej szkoły. A to 80 lat tradycji i budowania niczym nie zastąpionych wspomnień… Dzisiejszy dzień pełen wzruszeń idealnie podkreślają słowa piosenki Anny Jantar – Za każdy uśmiech Twój „Świat ma tyle barw, są tuż obok mnie!”. Wystarczy się rozejrzeć dookoła aby dostrzec subtelnie mijające chwile, które upływają niezależnie od nas.
Podsumowanie dzisiejszego apelu:
Wyróżnieni uczniowie za zachowanie i wyniki w nauce:
Klasy I–III:
- Franciszek Karwowski
-
Maja Pluta
- Luiza Sieczko
- Lena Pankiewicz
-
Anastazja Borkowska
- Maja Rejek
- Maja Walczak
-
Julita Zaton
- Antoni Czeronko
- Iga Walkowiak
-
Zofia Wyżlic
- Emmanuel Lubochoński
- Laura Emilianowicz
-
Lena Kuśmierek
- Olaf Lisiak
- Gabriela Matela
-
Nela Szczesiak
- Nataniel Ułasiuk
- Alicja Wawrzyniak
Klasy IV–VIII:
-
Nadia Zaton
-
Alicja Malarczyk
-
Zofia Daranowska
-
Zofia Kuśmierek
-
Agnieszka Szczepańska
-
Jan Noga
-
Lena Lisiak
-
Antoni Karwowski
-
Zuzanna Ostrowska
-
Zuzanna Wyżlic
-
Lena Wawrzyniak
-
Lena Emilianowicz
-
Piotr Sobczak
-
Nikola Szymczak
-
Anna Błońska
-
Barbara Kruk
-
Maja Bartnik
-
Laura Jóźwiak
-
Kornelia Kamińska
-
Agata Małecka
-
Julia Cymkiej
-
Malwina Dyjak
-
Gabriela Małecka
„12 Wspaniałych” – uczniowie wyróżniający się szczególną postawą i zaangażowaniem:
-
0 – Tomasz Janusz
-
Ia – Luiza Sieczko
- Ib – Wiktoria Melnik
-
II – Weronika Masalska
-
III – Nataniel Ułasiuk
-
IV – Antoni Wasylów
-
Va – Lena Lisiak
- Vb – Jakub Pawlaczyk
-
VIIa – Maja Bartnik
-
VIIb – Emilia Barczyk
-
VIII – Dominik Urbaniak
Uczniowie ze 100% frekwencją:
-
Maja Bartnik – kl. VIIa
Najwyższy skok średniej:
- Laura Jóźwiak – kl. VIII
Podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wspierali szkołę we wszystkich jej działaniach a także byli wsparciem dla uczniów!
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia roku szkolnego 2025/2026.. Życzymy słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! 🌞
Zdjęcia:
Film z rzutu biretami
Film z pożegnania klasy VIII























































