VI Szachowe Przedwakacyjne Mistrzostwa Szkoły '2026
Szachy |22.06.2026. odbyły się VI Szachowe Przedwakacyjne Mistrzostwa Szkoły '2026. Przygoda na szachownicach przyciągnęła 16 uczniów z klas I – VI, po rozegraniu 5 rund systemem szwajcarskim w tempie P’10 (10 min. dla zawodnika) po zwycięstwo sięgnął Kamil Urbaniak (kl.6). Brawa dla wszystkich, którzy nie bali się porażek i traktują je jak krok ku przyszłym zwycięstwom! „Zwycięstwo cieszy, ale to postawa fair play czyni nas prawdziwymi mistrzami” w tym rok na Wyróżnienie Fair Play zapracowała Nikola Szymczak.
Uczestnicy:
Kamil Urbaniak (kl. VI), Jan Noga (kl. IV), Nikola Szymczak (VI), Piotr Markowski (kl. IV), Ksawery Melnik (kl. VI), Bogdan Młynarczyk (kl. IV), Olaf Lisiak (kl. III), Antoni Czeronko (kl. II), Łuksz Buniowski (kl. IV), Julian Włodarczyk (kl. III), MarekCejman (kl. Va), Franciszek karwowski (kl. I), Kacper Ziółkowski (kl. III), Gabriel Cymkiej (kl. Va), Zofia Wyżlic (kl. II), Emanuel Lubochoński (kl. II).
Podium:
1. Kamil Urbaniak (kl.6)
2. Jan Noga (kl.4)
3. Nikola Szymczak (kl.6)
Wasz wysiłek wznosi was coraz wyżej. Brawo!
MP