Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowie

Szkolna Liga Szachowa

Szachy |

LISTOPAD

1.  TURNIEJ 

(5)

04.11.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a18
2Klasa 5b7
3Klasa 5a5
4Klasa 64
5Klasa 8b2

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Rafał Lota8
2Malwina Dyjak 7
3Maciej Polak6
4Krzysztof Bugno5
5Dawid Staszak4
6Fabian Pankiewicz3
7Oliwia Malitowska2
8Filip Bartnik1

 

2.  TURNIEJ 

(6)

18.11.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a12
2Klasa 64
3Klasa 5a3
4Klasa 31

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Rafał Lota6
2Dominika Malitowska5
3Fabian Pankiewicz4
4Krzysztof Bugno3
5Lena Emilianowicz2
6Oliwia Malitowska1

 

3.  TURNIEJ 

(7)

25.11.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a25
2Klasa 612
3Klasa 5a8
4Klasa 5b6
5Klasa 4a3
6Klasa 31

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz10
2Maciek Polak9
3Krzysztof Bugno8
4Dominika Malitowska7
5Dawid Błaszczyk6
6Oliwia Malitowska5
7Jakub Staszak4
8Maja Bartnik3
9Filip Bartnik2
10Lena Emilianowicz1

 

Podsumowanie miesiąca (listopad)

 

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a55
2Klasa 620
3Klasa 5a16
4Klasa 5b13
5Klasa 4a3
6Klasa 32

Klasyfikacja indywidualna

1Fabian Pankiewicz18
2Krzysztof Bugno16
3Maciej Polak15
4Rafał Lota14
5Dominika Malitowska11
6Oliwia Malitowska8
7Malwina Dyjak7
8Dawid Błaszczyk6
9Dawid Staszak4
9Jakub Staszak4
10Filip Bartnik3
10Lena Emilianowicz3
10Maja Bartnik3

 

GRUDZIEŃ

 

4.  TURNIEJ 

(8)

02.12.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a10
2Klasa 65
3Klasa 5a4

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Rafał Lota 6
2Fabian Pankiewicz 5
3Krzysztof Bugno4
4Maciek Polak3
5Oliwia Malitowska2
6Dominika Malitowska1

 

5.  TURNIEJ 

(9)

09.12.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 66
2Klasa 4b5
3Klasa 74
4Klasa 5a1

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz 6
2Witek Więckowski5
3Mateusz Więckowski4
4Oliwia Malitowska3
5Kacper Kusy (gość – SP Prusinowo)2
6Krzysztof Bugno1

 

6.  TURNIEJ 

(10)

16.12.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a20
2Klasa 64
3Klasa 5b3
4Klasa 5a1

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Maciej Polak  7
2Dawid Staszak 6
3Rafał Lota5
4Fabian Pankiewicz4
5Malwina Dyjak3
6Jakub Staszak2
7Krzysztof Bugno1

 

  TURNIEJ (ŚWIĄTECZNY)

(12)

22.12.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a29
2Klasa 621
3Klasa 5a19
4Klasa 310
5Klasa 5b9
6Klasa 8b5

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Maciej Polak  13
2Rafał Lota12
3Fabian Pankiewicz11
4Dawid Urbaniak10
5Malwina Dyjak9
6Kamil Urbaniak8
7Krzysztof Bugno7
8Wiktor Gendek6
9Hubert Berski5
10Dominik Urbaniak4
11Oliwia Malitowska3
12Lena Emilianowicz2
13Mateusz Kosmider1

 

 

7.  TURNIEJ 

(12)

23.12.2022.

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 611
2Klasa 5a6
3Klasa 33
4Klasa 8a1

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz6
2Dawid Urbaniak5
3Wiktor Gendek4
4Kamil Urbaniak3
5Dominik Urbaniak2
6Oliwia Malitowska1

 

STYCZEŃ

8.  TURNIEJ 

(13)

06.01.2023

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a6
2Klasa 65
3Klasa 8b3
4Klasa 5a1

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz5
2Maciej Polak4
3Hubert Berski3
4Oliwia Malitowska2
5Krzysztof Bugno1

 

TURNIEJ 

(eliminacje do turnieju o puchar dyrektora szkoły)

(14)

13.01.2023

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a64
2Klasa 724
2Klasa 624
3Klasa 5a15
4Klasa 8b8
5Klasa 4a7
6Klasa 36
7Klasa 5b5

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz17
2Maciej Polak16
3Dawid Staszak15
4Mateusz Pakuła 14
5Rafał Lota13
6Krzysztof Bugno12
7Dawid Staszak11
8Adam Czerniak10
9Oliwia Malitowska9
10Hubert Berski8
11Michał Krześniak7
12Dawid Urbaniak6
13Malwina Dyjak5
14Wiktor Gendek4
15Kamil Urbaniak3
16Nikola Szymczak2
17Lena Emilianowicz1

 

9. TURNIEJ 

(15)

20.01.2023

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a25
2Klasa 618
3Klasa 5a7
4Klasa 36

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Fabian Pankiewicz10
2Dawid Staszak9
3Dawid Urbaniak8
4Krzysztof Bugno7
5Oliwia Malitowska6
6Maciej Polak5
7Rafał Lota4
8Nikola Szymczak3
9Borys Pieczonka2
10Kamil Urbaniak1

 

10. TURNIEJ 

 

30.01.2023

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a15
2Klasa 4a6
3Klasa 8b3
4Klasa 5a2

 

Klasyfikacja indywidualna

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Michał Krześniak6
2Mateusz Kośmider6
3Dawid Staszak5
4Jakub Staszak4
5Michał Foryś3
6Krzysztof Bugno2

 

Podsumowanie 10 (+2)  rozgrywek I półrocza 2022/23

Klasyfikacja drużynowa

MiejsceDrużynaPunkty
1Klasa 8a224
2Klasa 6114
3Klasa 5a72
4Klasa 5b30
5Klasa 728
6Klasa 327
7Klasa 8b22
8Klasa 4b5