Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Trzygłowie

Rekrutacja (2024/25)

Rekrutacja do szkoły (2024/25).

Kliknij w nazwę kategorii aby wyświetlić jej szczegóły np. +Rekrutacja (2024/25)+. Kliknij ponownie aby ukryć kategorię. 

Wyprawki zostaną udostępnione w czerwcu. Zapraszamy później.

Prezentujemy wyniki tegorocznej rekrutacji do oddziałów przedszkolnych, zerówki i klasy pierwszej:

+Wyniki rekrutacji (2024/25)+

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE REKRUTACJI 2024/2025

W postępowaniu rekrutacyjnym prowadzonym na podstawie Ustawy z 14 grudnia 2016 roku Prawo Oświatowe(Dz. U. z 2017r. poz. 59), komisja rekrutacyjna w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Trzygłowie informuje, że wszystkie dzieci zapisane na podstawie kart zgłoszeń do poszczególnych grup wiekowych: 3-4 latków, 5 latków, sześciolatków z rocznym obowiązkiem przygotowania przedszkolnego i klasy pierwszej zostały zakwalifikowane. Poniżej przedstawiamy listę przyjętych dzieci zgodnie z Zarządzeniem i terminarzem Burmistrza Gryfic.

Lista klasa I

  1. Białek Sabina
  2. Czeronko Antoni Jan
  3. Emilianowicz Laura
  4. Krawczyńska Marcelina
  5. Kruszyńska Malwina
  6. Kuśmierek Lena
  7. Lipczyński Kacper
  8. Lubochoński Emanuel
  9. Nowacka Anna
  10. Nowacki Wojciech
  11. Pacholik Kamil
  12. Pawlarczyk Szymon
  13. Pilarski Miłosz
  14. Skrzypczyk Natalia
  15. Walkowiak Iga
  16. Wiśniewski Mateusz
  17. Wyżlic Zofia

Oddział „0

  1. Błoński Natan
  2. Borkowska Anastazja
  3. Czajkowski Alan
  4. Janusz Tomasz
  5. Janusz Zofia
  6. Janusz Zuzanna
  7. Jasik Olga
  8. Karwowski Franciszek
  9. Kuśmierek Franciszek
  10. Melnik Wiktoria
  11. Naglacka Nikola
  12. Pałatyńska Amelia
  13. Pankiewicz Franciszek
  14. Paterewicz Gabriela
  15. Pawlaczyk Jadwiga
  16. Pluta Maja
  17. Rejek Maja
  18. Sieczko Luiza
  19. Sienkiewicz Krzysztof
  20. Włodarczyk Tymon
  21. Woźniewicz Michalina
  22. Zaton Julita
  23. Zimakowski Łukasz

Oddział 5 latki

  1. Białek Celina
  2. Bułach Antoni
  3. Bułach Michalina
  4. Cymkiej Antoni
  5. Kaliszan Wiktor
  6. Lewandowska Lena
  7. Markowska Antonina
  8. Pajewska Kinga
  9. Pieczonka Zofia
  10. Sawicka Kornelia
  11. Szymczak Amelia
  12. Wałach Antoni
  13. Żochowska Marcelina

Oddział 3 – 4 latki

  1. Cymkiej Oliwier
  2. Foryś Kajetan
  3. Kujawa Zofia
  4. Lisiecka Kornelia
  5. Lubochońska Wiktoria
  6. Makar Fabian
  7. Mazur Róża
  8. Pajewska Hanna
  9. Suchorski Ignacy
  10. Szymański Leon
  11. Ułasiuk Maja
  12. Wojciechowska Anastazja
  13. Ziółkowska Zofia

[collapse]

Ostatnia aktualizacja strony: 10.04.2024 r.

Administracja SP Trzygłów.