Kiermasz ozdób świątecznych – bud. B.

16 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Na stoisku pojawiły się piękne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i rodziców. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej i przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze. Kiermasz był okazją do integracji oraz kultywowania tradycji świątecznych.

Zdjęcia i film: